Chainlink i kilka projektów o niskiej kapitalizacji mają szansę na paraboliczne wzrosty, twierdzi Elliot Wainman, trader kryptowalutowy

Popularny trader kryptowalutowy Elliot Wainman uważa, że Chainlink (LINK) i inne, mniejsze, zdecentralizowane wyrocznie są gotowe do eksplozji wartości.

Że wykres Bitcoina LINK wygląda całkiem obiecująco dla sieci wyroczni

Wainman mówi swoim 299,000 subskrybentom na YouTube i 142,000 obserwatorom na Twitterze, że wykres Bitcoina LINK wygląda całkiem obiecująco dla sieci wyroczni. Uważa on, że “pełne wysłanie” nadchodzi do wszystkich projektów wyroczni o niskiej kapitalizacji.

“Jeśli spojrzysz na wykres Bitcoin vs LINK … możesz zobaczyć, że Crypto Bank ustawia się tutaj i naprawdę odbił się od niskich poziomów, ponownie się akumuluje i przygotowuje się do kolejnego byczego ruchu w górę w kierunku swoich wcześniejszych maksimów.

A jeśli tak się stanie, będzie to ogromny wzrost wartości LINK. I zawsze, gdy tak się dzieje, gdy LINK dramatycznie się rozszerza, toruje to drogę do eksplozji monet wyroczni. Tak się składa, że LINK ma tendencję do bycia czubkiem włóczni dla DeFi w ogóle.”

W swoim nowym wideo, Wainman wskazuje na jedną monetę oracle o niskiej kapitalizacji, Tellor (TRB), która już eksplodowała w wartości. TRB od tego czasu stracił wiele ze swojego postępu w czasie pisania tego tekstu, jednak.

Wainman przewiduje również potencjalne zyski dla dwóch innych monet o małej kapitalizacji.

“Wierzę, że gdy Chainlink (LINK) się podniesie, doprowadzi to do ogromnej eksplozji. I niektóre z tych monet wyroczni, szczególnie niektóre z tych o niższej kapitalizacji, będą radzić sobie niesamowicie dobrze… Patrzę na Oraichain i OptionRoom jako dwie z opcji o niższej kapitalizacji tutaj, które mogą zrobić kilka wielkich zysków, choć szczerze mówiąc, wierzę, że wszystkie wyrocznie staną się bardzo bycze, gdy LINK podniesie się i w prawo.”

Że podobnie jak Bitcoin dla szerszego rynku kryptowalut

Oraichain Token (ORAI), 676. w rankingu aktywów kryptowalutowych według kapitalizacji rynkowej, jest notowany na 31,30 USD w czasie pisania i spada o 28% w ciągu ostatnich dwóch tygodni, według CoinGecko. OptionRoom, 746-ranked kryptowaluta aktywów przez kapitalizacji rynkowej, jest przedmiotem obrotu w $ 1,83 w czasie pisania i jest w górę o 4% w ciągu ostatnich 14 dni.

Wainman zauważa, że podobnie jak Bitcoin dla szerszego rynku kryptowalut, Chainlink służy jako coś w rodzaju wskaźnika dla innych zdecentralizowanych wyroczni.

“Tak jak Bitcoin jest prawie jak odczyt zdrowotny dla altcoinów czasami, gdy Bitcoin spada czasami reszta rynków altcoinów zostaje uderzona naprawdę mocno, jak widzieliśmy w tym tygodniu. A kiedy Bitcoin wzrasta, altcoiny idą parabolicznie w górę. Jest to bardzo prawdziwe w przypadku Chainlink i oracles o niższej kapitalizacji.”